День українського козацтва

«Ми – нащадки козаків»

12 жовтня у Полігонівській ЗОШ І-ІІІ ступенів учнівським та педагогічним колективом було проведено ряд заходів, присвячених святкуванню Дня українського козацтва та Дня Захисника України, які відзначають 14 жовтня.
Для учнів початкових класів святкування пройшло у вигляді конкурсно-розважальної програми. Молодші школярі показали свої відмінні здібності як у фізичній, так і в розумовій кмітливості та силі. Всі юні «козачата» за активну участь у святі, отримали подарунки, які забезпечили батьки учнів.
Про те, що «козацькому роду нема переводу» довели учасники огляду козацької пісні та строю – хлопці 5-11 класів. Всі присутні поринули у будні славетних часів козаччини: це і маршова хода під супровід козацької пісні, це – змагання, результат яких ще раз доводить, що українці – сильний і непереможний народ…
Цього ж дня, шкільна родина радо зустріла гостя– учасника АТО – заступника командира 145 ремонтного полку по роботі з особовим складом майора Дерена Валентина Миколайовича.
Сподіваємось, що своїм веселим настроєм та щирою дитячою посмішкою, учні подарували всім присутнім іскру надії на краще майбутнє в цей нелегкий для України час.

Немає коментарів:

Дописати коментар